Nový laserový 4K UHD projektor Optoma UHZ65UST na domáce kino s ultrakrátkou projekčnou vzdielanosťou. Premieta až 120" obraz so vzdialenosti len 65 cm. Ocenený Good Design Award 2019 a The best of ISE 2019. Kombinácia Ultra HD rozlíšenia a laserovej technológie prináša mimoriadne vysokú kvalitu obrazu, vernosť farieb a vynikajúci detail. HDR a HLG kompatibilný.

Nový laserový projektzor ZH403 pre profesionálne nasadenie s 1080p rozlíšením a výborným kontrastom.

Nový 4K UHD projektor Optoma UHD380X pre vysoké rozlíšenie a kontrast určený pre domáce kino.Optoma ohlásila integráciu najnovšej technológie

Optoma integruje do svojich projektorov technológiu Amazing Colour, ktorá zabezpečuje dokonalú vernosť farieb pre všetky aplikácie alebo prostredia, či už pre podnikanie, vzdelanie alebo pre domácu zábavu. Kombinácia ďalších moderných technológií ako DuraCore a MultiColor Laser ale aj viacnásobného nastavenia a ďalších funkcií umožňujú užívateľom využívať dlhotrvajúce, spoľahlivé a presné farby pre pútavú prezentáciu s realistickým obrazom. Optoma projektory poskytujú presné sRGB /Rec. 709 realistické farby v prirodzenom podaní. Technológia DLP BriliantColor zvyšuje farebný výkon a kvalitu podania obrazu. Multi color spracovanie poskytuje výnimočný široký farebný rozsah vďaka priebežnému spracovaniu RGB spolu s žltou, azúrovou a purpurovou. Vďaka tomu je napríklad podanie pleťových farieb nadmieru realistické. Domáce projektory sú schopné reprodukovať Rec.709 farebný gamut medzinárodnej normy HDTV, pre presné podanie farieb, presne podľa režiséra filmového obsahu. Optoma garantuje vysokú niekoľkoročnú záruku na farebnosť.